Sertifikalarımız

Kalite ve müşteri memnuniyetini hedef alan ve teknolojinin yakın takipçisi olan Limkon, üretimin her aşamasında modern ve en gelişmiş sistemleri kullanarak, kaliteden ödün vermeksizin hizmet sunmaktadır. Kalite anlayışımızın müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilmesi için ,2009 yılında TÜV Rheinland tarafından ISO 9001-2008 ve ISO TSE EN 22000-2005 Gıda Güvenliği (HACCP) yönetim sistemi belgelendirmesi tamamlanmıştır.

Limkon, teknolojik ve kaliteli çalışma olgusu ile birlikte çevreyi koruyan, iş sağlığı ve iş güvenliğine önem veren, müşteri şartları ve taleplerine uyacağını taahhüt eden yönetim anlayışını benimsemiştir.

Bu amaçla bünyesinde çevre ve iş güvenliğine yönelik kanun, yönetmelik ve tüzüklere bağlı kalarak ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartlarına uygun çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemlerini oluşturmuş ve sürekli iyileştirme ile desteklemektedir.

Limkon tüm dünyada tüketici eğilimlerinin organik ürünlere karşı artan talepleri nedeni ile üretim teknolojisini organik ürün üretimine uygun olarak dizayn etmiş ve mevcut Türkiye, EU ve NOP standartlarına göre hak edilmiş organik sertifikası almıştır.

Ayrıca Kosher sertifikasına sahip olan Limkon AŞ,Amerika’da NFPA onaylı bir kuruluştur,, Avrupa da SGF ,Türkiye’de ise MEYED üyesidir.