Ceo’dan mesaj

Merhaba,

İlk üretime başladığımız 2008’den bugüne sektörde “kalite için üretmek” anlayışıyla devam ettiğimiz bu yolculukta sürdürebilirlik ve insan kaynağına verdiğimiz önemle daima en iyisi için çalışıyoruz.

10 yılı aşan sürede konvansiyonel üretimimizin yanında organik ve compound üretimlerle sürdürülebilir bir yapı oluşturmayı başardık.

Yaptığımız plantasyonlarla hem üründe stabiliteyi yakalamak, hem çiftçiyi desteklemek, hem de topraktan ürüne kadar tüm aşamaların en teknolojik ve ekolojik yapıda gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Teknolojiyle birlikte insan gücüne verdiğimiz önemle, başta üretim fabrikamızda olmak üzere tarlada, yoğun sezonlarda sağladığımız istihdamla ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Kaliteden ödün vermeden en iyi hammaddeyle en iyi ürün alınacağının bilinciyle çalışıyoruz. Türkiye standartlarının yanında dünyanın en üst düzey standartları olan IFS-BRC standartlarına sahibiz.

Ekonomik dalgalanmalar ve küresel ekonomik değişkenlere rağmen ihracat oranımızı her geçen yıl arttırarak 30’dan fazla ülkeye satış yapmayı başardık ve aynı ivmeyle devam ediyoruz.

Yeni nesillerin geleceği ve daha yaşanılabilir bir toplum için başarı ve gayretle üretmeye ve dünyaya açılmaya devam edeceğiz.

İlker Güney

CEO